![]() |
| ||||||||
| Хронологiчно | ||||||||
olma [Останнi 20 месаг]
№ 1683050 вiд 2024-02-05 19:35:26
sk (здалеку)
№ 1683035 вiд 2024-02-05 18:17:33
olma
№ 1683025
так... “внєшнєє управлєніє”
---
Це не внєшнєє управлєніє, абсолютно неправильний термін. По-перше ті реформи розроблені міжнародними інституціями, і впроваджувалися спеціальною радою Послів великої 7-ки.
Тобто не було однієї країни, в інтересах якої відбувалося це типа управлєніє.
Ці реформи були в першу чергу в інтересах українців, щоб не пиздили гроші з публічного общака - групи і олігархи через банки.
Щоб не було приватизації прибутків і націоналізації збитків.
Реформи не заточувалися під США або ВБ, або якусь окрему країну. ЄС наприклад - це 27 держав членів.
Крім крім якихось одиничних випадків типа міністра фінансів Наталії Яресько, Абрамявічуса, Поляка на залізниці, поляка на Укравтодорі. Грузинів типа Саакашвілі, зам поліції, і ще когось на міністерські чи менеджерські посади, які управляли великими потоками не ставили. І в більшості така практика не показала себе добре і її скасували.
Внєшнєє управлєніє, це Білорусія під управлінням Хуйла і ФСБ.