![]() |
| ||||||||
| Хронологiчно | ||||||||
che7 [Останнi 20 месаг]
№ 1744110 вiд 2026-03-23 09:48:11
sk
№ 1744096 вiд 2026-03-22 23:41:02
я не сперечаюсь, що Орбан мудак. мені не зовсім зрозуміло, чому наш премєр озвучив оцю хєрню на підтримку Орбана.
але: Угорщина за Орбана була/є дуже дружньою країною до Ізраїля. і без будь-якого звязку із кацапами. “праві” погляди - суворе ставлення до іммігрантів із далеких мусульманських країн, конфлікт із органами ЄС, включно із підтримкою премєра у справі міжнародного кримінального суду чи як він там називається.
ваші посадовці роблять дуже багато хуйні, так як і штатовські і наші, просто у ваших це критичніше, бо війна. Україна та її конфлікт із Угорщиною не дуже цікаві світу. треба розуміти, що кацапи набагато гірші за фаш. Німеччину 30-40 - і саме тому треба допомагати всім Україні. а не тому тому, що лани родючі, а сади квітучі. хоча і це сьогодні вже важливо.
пошукайте, шо ваш посол до нас Корнейчук ляпнув нещодавно. можливо, дрібниці, але розійшлося.
я б не переоцінював ноу-хау України у боротьбі із дронами. важливо знати та вчитися, критично важливо швидко масштабувати нововведення, Україна показала, як із говна та невеликими ресурсами робити працюючі системи