![]() |
| ||||||||
Хронологiчно | ||||||||
![]() | ![]() | ![]() | ||||||
Загалом месаг : 1724978 на 10420 сторiнках. Поточна сторiнка : 393. |
Сторiнки : |
PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг]
№ 1709298 вiд 2024-12-11 15:29:16
Віт Кличко побував на ювілеї полісся і тепер фанат жіночої команди полісся.
Я став фанатом жіночої команди Полісся. У мене таке враження, що дівчат десь набирали на конкурсі краси. Вони всі такі чарівні, всі такі красиві. Як шанувальник краси і шанувальник спорту я можу сказати, в Динамо я таких красивих дівчат не бачив, – заявив Кличко у коментарі для клубної пресслужби.
Тепер йому у Київ краще не повертатись :-)))
che7 [Останнi 20 месаг]
№ 1709297 вiд 2024-12-11 14:45:19
ironbelly (LMW28IF)
№ 1709295 вiд 2024-12-11 12:59:04
так, цитування у geminy, chatgpt, -проблема. навіть doi вірний, але стаття не має відношення до теми.
olma [Останнi 20 месаг]
№ 1709296 вiд 2024-12-11 13:36:12
sk (здалеку...)
№ 1709294
----
Це тому що ти працював з українською темою, і як ти розумієш, не все у нас є в інтернеті, а якщо є то, убога інфа. Наприклад той чи інший заклад має маленьку кількість відгуків мовних, мало описової інформації.
А я вчора читав одного американського маркетера, підприємця. Він поїхав в Італію до родичів, на конференцію і на відпочинок. І каже чатЖПТ впорався на відмінно. Платна версія, ти даєш йому імя, і починаєш спілкуватися.
Так він дав завдання: Знайди містечко на морі, не більше 3 годин потягом з Рима, щоб не було переповнене туристами, але щоб була там бухта, рибалка, ресторанчики, знайди готель чи ейрБнБі, знайди розклади транспорту.
І той йому знайшов в Тоскані містечко, де американець провів 3 дні і каже це супер було. Всі підказки на 100% відповідали проханням хазяїна ШІ цього робоасистента.
Тому що ізначально релевантної інфи туристичної англійською мовою про Італію в інтернеті більше, ніж англійською мовою про містечка в штаті Вайомінг.
ironbelly (LMW28IF ) [Останнi 20 месаг]
№ 1709295 вiд 2024-12-11 12:59:04
Чат жпт - зло. Студенти активно його користуючись, коли пишуть курсові проекти. В цілому, він видав розумні тексти. Але дуже легко ті тексти паляться в моєму випадку.
1. Оскільки курсова пишеться англійською, то текст ШІ видає граматично правильний і з використанням термінології і слів, котрі студенти самі не знають. Занадто гладкі і тексти з літературними викрутасами. Так не носій мови не напише. Особливо, якщо студент з інженерії.
2. ШІ видумує посилання (список цитованої літератури). Тобто вставляє імена авторів і назви журналів ніби по тематиці, але перевірку по sci hub чи по doi ті посилання не проходять.
На жаль, студенти вчаться швидше за ШІ ;). З кожною ітерації їх стан складніше ловити.
sk (здалеку...) [Останнi 20 месаг]
№ 1709294 вiд 2024-12-11 12:44:44
olma
№ 1709285
ги. от я вчора “вивчав” що може чат-жпт і джеменай
задавав промпт: проклади маршрут на авто з точки а в точку в, зупиняючись кожні 25-300 км на заправках окко
ну... ші від гугл трохи краще (детальніше) розказав
але заправки окко обидва ші попросили шукати в аплікусі окко. а маршрут на гугл мапс проклали...
тобто особливо задачу не полегшили...
а ми - люди старої генерації. діти постійно що у того чат жпт питають... типу який подарунок краще подарувати ***... мовчу вже про вирішення домашніх завдань
olma [Останнi 20 месаг]
№ 1709293 вiд 2024-12-11 12:31:14
ШІ це наступний етап взаємодії з компьютерним світом. голосове введення інформації, як і голосові відповіді, при чому ці відповіді можуть також видаватися і як текст, графічна інструкція. І якщо газку процесори піддадуть і то можливо буде відео-інструкція в стилі доповненої або віртуальної реальності.
Типа як посадити яблуневий сад сорту Голден Делішес під Києвом на такому то грунті. Напиши де взяти саджанці добриво, дай відеоінструкцію як копати яму, як поливати, як воно все виглядає, як обрізати, коли знімати врожай.
і воно дасть тобі відео-інструкцію. в стилі Тік-ток відео і якийсь текст в пдфі.
Enot [Останнi 20 месаг]
№ 1709292 вiд 2024-12-11 12:27:47
Якщо хтось в Інтернеті почитає інструкцію по препарату це одне, інструкція справжня, її люди складали. Але якщо питати чатбот, то ніколи не можна сказати правду він пише чи все придумав
olma [Останнi 20 месаг]
№ 1709291 вiд 2024-12-11 12:24:25
Enot
№ 1709289
---
Нікому не рекомендую,
Але ти не зупиниш цю повальну тенденцію - лікуватися за інфою з інтернету. Ризики вгробить здоровья такого лікування завжди будуть. Як і до речі ризики лікування від лікарів спеціалістів теж є. Хоча можливо вони значно менші тут.
Enot [Останнi 20 месаг]
№ 1709290 вiд 2024-12-11 12:12:49
Це колись якісь адвокати поставили завдання ChatGpt написати в суд якусь заяву з посиланням на законодавство, на прецеденти і тому подібне. Від це зробив і вони віднесли це в суд. Суддя запросив оригінали текстів тих документів та які посилалися в заяві. І було виявлено що всі прецеденти, цитати з законів і тому подібне були вигадані з початку до кінця. Чатбот просто все придумав щоб обгрунтувати предмет заяви, йому так простіше.
Адвокатів тих, здається, ліцензії позбавили))
Enot [Останнi 20 месаг]
№ 1709289 вiд 2024-12-11 12:03:49
Ні в якому разі не можна питати ChatGpt про лікування або як приймати ті або інші ліки. В інших чатботах є пряме обмеження на такі питання. Здається у Grok2. А в ChatGpt обмеження немає, але не можна питати. Він вам напридумає.
olma [Останнi 20 месаг]
№ 1709288 вiд 2024-12-11 11:57:09
з приводу діагнозів і лікування. Це діло стрьомне. Але я скажу таку річ. Є ліки, пігулки, від тиску, розжижаючі, інші. І в Україні зараз (останні років 5) В інструкцію бумажну вписують ВСЕ що стосується цього медикаменту. Просто інструкція стала в 5 разів більшою за колишню.
АЛе при цьому, мало хто пише, як конкретно приймати до їжі, під час їжі, після їжі, ввечері, чи вранці) ВИняток становлять пігулки для травлення, печінки і т. п. там пишуть.
Так от якщо лікар тобі не розписав в рецепті. Ти х-й дізнаєшся як правильно приймати.
Але ЧатЖПТ інколи може знайти таку інфу, але при цьому треба від нього вимагати джерело такої інформації. Де він взяв ці інформацію.
Starik (Україна, Київ) [Останнi 20 месаг]
№ 1709287 вiд 2024-12-11 11:55:53
sk (здалеку...)
№ 1709284
останні дані воно шукає в Інтернет.
тому так важливий контекст.
olma [Останнi 20 месаг]
№ 1709286 вiд 2024-12-11 11:50:40
чатЖПТі в платній версії, мабуть, вміє останні дані аналізувати. Пробуйте Gemini, Perplexity.
olma [Останнi 20 месаг]
№ 1709285 вiд 2024-12-11 11:48:57
Американці вже на всю використовують ЧатЖПТі та ШІ інші сервіси (платні), наприклад знайти туристичний маршрут такий, який ти хочеш, з огляду на десятки факторів. І чат поки що сам не бронює місця в готелях, і не купує квитки на літак, але це за пару років буде реалізоване.
А результати дуже хвалять. Швидко вчиться. Буде так само як з ЖПС навігаторами, спочатку всі матюкалися, а потім без нього ніхто не вирушає з хати, принаймні у такому великому місці як Київ.
sk (здалеку...) [Останнi 20 месаг]
№ 1709284 вiд 2024-12-11 11:48:22
по ші
а ті ші, вони вже натреновані на останніх даних?
коли чат-жпт починався - то він сам писав що я натренований на даних до *** 2022 року чи щось таке, і не знаю нічого з останніх “новин”
sk (здалеку...) [Останнi 20 месаг]
№ 1709283 вiд 2024-12-11 11:47:15
Nycolas
№ 1709279
от коли біток впаде до нуля - тоді можна вірити що ті квантові компи можуть ключі ламати швидко...
--------
колись була гарна стаття де всі ці ідею про “космічні кораблі, що бороздять...” приводились до “прикладного” рівня
компьютери що ми використовуємо зараз, працюють на 0 і 1цях. в ідеалі - це +1 електрончик, -1 електрончик. щоб той електрончик перемістився - потрібно витратити якусь енергію... і от якщо уявити що ключі шифрування зараз такої довжини що “злому” потрібно тупо перебирати ярди-і-ярди варіантів - то не вистачить енергії всіх ядерних реакторів планети земля за хуйльйон років, щоб згенерувати стільки енергії...
можливо там гугл, дійсно, щось “квантове” зробило і це супер-прорив
але ж кілька років назад був прорив від гугл про супер-штучний інтелект що навчився в ГО грати... але щось не чутно щоб їх той “двіжок” в шахмати мочив інші шахматні “двіжки”...
до речі. тут, можливо, є хтось просунутий в шахах...
на ютьюбі є партії що грав двіжок гугл...
цікаво що, наприклад, коли грає людина, зазвичай гра максимально “консервативна”, тобто так щоб для початку на “розкриватись” і не наражатись на атаку суперника... ну і далі вже сам думаєш як би суперника атакувати...
гугло-двіжок взагалі цей підхід ігнорив. тупо пряма атака на короля суперника не думаючи про захист...
звичайно, той “двіжок” бачить на 1500 кроків вперед і розуміє до добереться до короля суперників раніше ніж це зробить опонент...
Starik (Україна, Київ) [Останнi 20 месаг]
№ 1709282 вiд 2024-12-11 11:38:02
далі продовжувати поки що не можу, маю надію воно збереже контекст до вечора і я зможу порахувати те, що намагався OG.
на запити без тренування контексту штибу
thanks, how many points get these 9 teams in matches between themselves? please list such mathches
GPT не вистачає контексту, тому його треба тренувати.
але це можливо і потім він сам порахує всі ті А, Б, В, Г по більш простих запитах ніж спочатку.
Starik (Україна, Київ) [Останнi 20 месаг]
№ 1709281 вiд 2024-12-11 11:34:53
далі стало складно, я досяг ліміту безкоштовної обробки :)
але після довгого тренінгу контексту вдалося досягти такого
Upon reviewing the information regarding Real Madrid's matches in the league phase of the 2024–2025 Champions League, Real Madrid did not face other first-basket teams such as Barcelona, Bayern Munich, or Paris Saint-Germain. Their fixtures included matches against Borussia Dortmund, Liverpool, Lille, Atalanta, AC Milan, RB Salzburg, Brest, and Stuttgart
Would you like further details on these specific matches or anything else about Real Madrid's campaign?
Ви сказали:
Yes, the list of teams which can play with Real Madrid in champions league 2024-2025 on league phase is correct. Could you select the matches with teams from this list which were in first basket on the draw?
Програма ChatGPT сказала:
ChatGPT
Based on the confirmed list of Real Madrid's opponents in the league phase of the 2024–2025 Champions League (Borussia Dortmund, Liverpool, AC Milan, Atalanta, RB Salzburg, Lille, Stuttgart, and Brest), the only matches involving teams from the first basket of the draw are:
Real Madrid vs. Borussia Dortmund
Result: Real Madrid won 5-2 at home on October 22
Liverpool vs. Real Madrid
Result: Liverpool won 2-0 at home on November 27
These are the matches involving teams that were in the first basket of the league phase draw. Let me know if you'd like further clarification or details about these games!
olma [Останнi 20 месаг]
№ 1709280 вiд 2024-12-11 11:32:51
Ага. Слід писати запит англійською, точними фразами, а потім результат попросити перекласти на українську.
Якщо йдеться про математику, статистику, то варто воно любить дуже точні запити.
спробуйте perplexity. ai
Nycolas [Останнi 20 месаг]
№ 1709279 вiд 2024-12-11 11:29:46
квантовий процесор Willow від Google
---
https://www.bbc.com/ukrainian/articles/czjde4pxngpo
VVV [Останнi 20 месаг]
№ 1709278 вiд 2024-12-11 11:20:53
дякую
Starik (Україна, Київ) [Останнi 20 месаг]
№ 1709277 вiд 2024-12-11 11:09:23
далі GPT почав корячитись, але прийшов до тями
please be more careful in answers, there were 9 teams from the first basket in the league phase draw of the Champions League 2024–2025, but your answer consist of 8. Please recalculate last answer
Програма ChatGPT сказала:
ChatGPT
You're absolutely right! I missed including one team. Let me carefully list all 9 teams from the first basket in the league phase draw and recalculate their total points based on the updated standings:
Teams from the First Basket:
Real Madrid: 9 points
Manchester City: 8 points
Bayern Munich: 12 points
Paris Saint-Germain: 7 points
Liverpool: 18 points (leading the standings)
Inter Milan: 13 points
Borussia Dortmund: 12 points
RB Leipzig: 0 points (last place in the table)
Barcelona: 12 points
Recalculated Total Points:
9 + 8 + 12 + 7 + 18 + 13 + 12 + 0 + 12 = 91 points
This total represents the combined performance of the 9 first-basket teams in the league phase of the Champions League 2024–2025. Thank you for catching that oversight! Let me know if you'd like further clarification or insights!
sk (здалеку...) [Останнi 20 месаг]
№ 1709276 вiд 2024-12-11 11:08:27
sk (здалеку...)
№ 1709273
якщо всі три ші скажуть що бухати не можна
тоді ще є надія на копайлот від майкрософт. можливо він більш “по людські” відповість
Starik (Україна, Київ) [Останнi 20 месаг]
№ 1709275 вiд 2024-12-11 11:06:19
Hello, let discuss champions league 2024-2025. Can you list me teams which were in first basket on the draw of the League phase?
Програма ChatGPT сказала:
ChatGPT
Знайдено 3 сайти
For the 2024-2025 UEFA Champions League league phase draw, the teams in the first basket (Pot 1) were as follows:
Real Madrid (Spain)
Manchester City (England)
Bayern Munich (Germany)
Paris Saint-Germain (France)
Liverpool (England)
Inter Milan (Italy)
Borussia Dortmund (Germany)
RB Leipzig (Germany)
Barcelona (Spain)
These teams were placed in Pot 1 due to their status as domestic champions or recent European competition winners, following UEFA's seeding rules
тут наче все вірно :)
sk (здалеку...) [Останнi 20 месаг]
№ 1709274 вiд 2024-12-11 11:04:16
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1709266
якраз вчора ж десь читав новину про нову орг-структуру дк, і він там значився як один з віце-президентів що відповідає за безпеку...
невже держ посада за кордоном більш “жирне” місце?
sk (здалеку...) [Останнi 20 месаг]
№ 1709273 вiд 2024-12-11 11:01:58
добре що є мінімум три конкуруючих ші
і от ви йдете до кожного з запитом, наприклад, у мене виразка шлунку, чи можна бухати самогон.
два з них скажуть що ні, а один скаже що можна але в обмежених кількостях
ви кого послухаєте? :)
sk (здалеку...) [Останнi 20 месаг]
№ 1709272 вiд 2024-12-11 11:00:10
Тем временем Трамп в своей говносети запостил такой вот мем, демонстрирующий его уровень понимания ситуации?
"Байденомика:
1. Вы платите налоги
2. Я (Джо Байден) отправляю их в Украину
3. Они отправляют их обратно Хантеру (Байдену)
4. Хантер отдает их мне
5. Я даю Хантеру помилование"
https://t.me/ShrikeNews/19069
-------------
ндааа... правильно хтось казав. що дивлячись на “трешак” з американськими (та й європейськими) виборами, можна прийти до висновку що наші вибори - це взірець адекватності й толерантності
трамп наче вже й переміг, але всі рівно постить ги-ги картинки рівня пту-шників...
при чому що, як кажуть, він не слухає своїх “радників”, а вся його команда грає роль “царя” і робить те що хоче трамп...
Nycolas [Останнi 20 месаг]
№ 1709271 вiд 2024-12-11 11:00:02
https://tech.liga.net/ua/technology/article/chatgpt-copilot-gemini-ta-grok-zibraly-novi-funktsii-instrumentiv-shtuchnoho-intelektu
Enot [Останнi 20 месаг]
№ 1709270 вiд 2024-12-11 10:46:02
VVV
№ 1709268
Grok2 :0) Ним вже можна і без VPN користуватися
https://itc.ua/ua/novini/chatbot-grok-ilona-maska-teper-bezplatnyj-dlya-vsih-vin-shvydshyj-za-chatgpt-i-ne-maye-tsenzury-yak-skorystatysya/
Starik (Україна, Київ) [Останнi 20 месаг]
№ 1709269 вiд 2024-12-11 10:45:04
VVV
№ 1709268
Якщо з безкоштовних, то, як на мене, GPT краще, у Gemini бувають дивні обмеження.
Але все залежить від задач, є моделі навчені під конкретні види діяльності.
VVV [Останнi 20 месаг]
№ 1709268 вiд 2024-12-11 10:42:28
Який Ші “найадекватніший”? якщо можна так висловитись. Gemini? Gpt?
Starik (Україна, Київ) [Останнi 20 месаг]
№ 1709267 вiд 2024-12-11 10:38:09
OG
№ 1709257
Навіть я не зрозумів суть запиту :)
тобто треба порахувати суму очок яку набрали всі 8 сіяних команд (Реал, Баварія... etc.) =АА і цю суму поділити на 4 частини:
Сіяні з Сіяними А
Сіяні з 2 групою сіяних Б
Сіяні з 3 групою сіяних В
Сіяні з 4 групою сіяних Г
перевірка:
АА = А+Б+В+Г
так?
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг]
№ 1709266 вiд 2024-12-11 09:47:56
У чучуркєса працював ахвіцер дєйствующєго рєзєрва ;)
-----------------------
"Андрій Мадзяновський, який ще декілька тижнів тому працював на посаді віцепрезидента київського Динамо та відповідав за безпеку, змінив роботу.
48-річний Мадзяновський отримав призначення консулом України в Единбурзі".
Nycolas [Останнi 20 месаг]
№ 1709265 вiд 2024-12-11 09:16:44
Оголошено тендери на розробку проєктної документації з відбудови “Охматдиту”. Роботи виконуватимуться за бюджетні кошти
---
Збирали-донатили, а гроші тю-тю
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг]
№ 1709264 вiд 2024-12-11 07:34:59
OG № 170925
я вчора поки розмовляв з мамою по телефону запитав у ШІ про її симптоми хвороби. Отримав 5 діагнозів і 5 рекомендацій для лікування. Мама була задоволена, оскільки сімейна лікарка толком нічого не сказала.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг]
№ 1709263 вiд 2024-12-11 07:08:39
ШІ, якого нагодували купою різних текстів, намагається робити з них щось середнє і, як зазвичай трапляється у таких випадках, виходить посереднє - тобто нудне, вже сотні разів висране гівно.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг]
№ 1709262 вiд 2024-12-11 07:06:34
Якщо главкрот остаточно не забив на кротів, то тренер маріна пушная має готуватися до ви3.143ження.
Batyj [Останнi 20 месаг]
№ 1709261 вiд 2024-12-11 06:55:40
№ 1709258
Можешь уже сейчас поржать с Гены Буткевича. Лошок решил стратегию Атб внедрить в Упл..
LAZY [Останнi 20 месаг]
№ 1709260 вiд 2024-12-11 03:44:53
PEPSI (Merkury)
№ 1709258
А мені зайшло, тобто, кхм, сподобалось. Поржав, я б матч з каментом Батия б подивився. Особливо Динамо.
LAZY [Останнi 20 месаг]
№ 1709259 вiд 2024-12-11 03:20:49
https://youtu.be/hyJNxK8r9YU?t=1591
Портніков нормально про хуесосів, що обирали даунецьке уридло в 2004 та 2010. Жеріть, ублюдки, до кінця своїх життів.
Сторiнки : |